Sita poliuretanowe modułowe schodkowe (SPM-sTechDeck, SPM-sTechStep)

Sita poliuretanowe modułowe schodkowe (SPM-sTechDeck, SPM-sTechStep)

SPM-sTechDeck –  standardowy moduł sita o wymiarach 300x600 mm posiada od spodu dwa uchwyty montażowe na pręty stalowe Ø12 mm stanowiące konstrukcję podsitową. Montaż odbywa się poprzez nabicie sita za pomocą młotka na dwa równoległe pręty stalowe konstrukcji podsitowej.

SPM-sTechStep - standardowy moduł sita o wymiarach 300x630 mm posiada od spodu stopę oraz uchwyt montażowy na pręt stalowy Ø12 mm stanowiący konstrukcję podsitową. Montaż polega na ułożeniu stopy sita w ceowniku mocującym oraz nabiciu sita za pomocą młotka na pręt stalowy konstrukcji podsitowej. Sito mocowane jest na pręcie i dociskane do konstrukcji podsitowej poprzez sąsiednie rzędy sit.

Charakterystyka:
1. Wielkość oczka: 0,2x16 - 65x65 mm
2. Grubość: 30 mm, 40 mm, 50 mm

Cechą charakterystyczną sit schodkowych jest efekt kaskady – zjawisko przesypywania, mieszania się warstwy przesiewanego materiału pomiędzy kolejnymi rzędami zamontowanych sit na całej długości przesiewacza. Następuje zmaksymalizowanie rozwarstwienia nadawy. Unikalny efekt kaskadowy poprawia dokładność i wydajność przesiewania. Sita schodkowe stosowane są zarówno do klasyfikacji wstępnej oraz końcowej materiałów drobnoziarnistych.

Galeria zdjęć produktu

Sita poliuretanowe modułowe schodkowe (SPM-sTechDeck, SPM-sTechStep) - zdjęcie 1
Sita poliuretanowe modułowe schodkowe (SPM-sTechDeck, SPM-sTechStep) - zdjęcie 2
powrótdo góry
Pobierz katalog
produktów 
Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby korzystanie z niego było łatwiejsze. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
Zamknij okno