AKCESORIA DO SIT

Listwy napinające

Listwy napinające służą do poprzecznego umocowania sita w sortowniku. Można je stosować do wszystkich rodzajów sit drucianych, poliuretanowych oraz gumowych zaopatrzonych w zaczepy. Możliwe wykonanie również z ochronną powierzchnią z gumy lub poliuretanu.
 
Konstrukcje podsitowe

a) pod sita gumowe EPP ze szczeliną 20 mm
b) pod sita kołkowe z otworami fi 24,8 mm
c) pod sita w systemie s85, sV, s2000 ze szczeliną 14 mm
 
Dysze natryskowe

Wykonane z poliuretanu dysze natryskowe są odporne na korozję. Cechuje je mała skłonność do zapychania. Bardzo dobrze sprawdzają się w instalacjach natryskowych w procesie płukania kruszyw na przesiewaczach. Wykonywane w trzech wariantach: Ø5, Ø7, Ø9 mm.
 
Kołki do sit

Kołki rozporowe wykonane z poliuretanu służą do zamocowania w konstrukcji podsitowej sit poliuretanowych i gumowych, wykonanych w systemie kołkowym. W zależności od grubości sit kołki występują jako: B30, B40, B50. 
 
Kołki rozgarniające

Listwy poliuretanowe progowe, kierunkowe

Obijaki do sit

 
Listwy dociskowe, kliny

Listwy dociskowe i kliny wykonane są ze zbrojonego poliuretanu odpornego na ścieranie. Służą do przymocowania płaszczyzn sitowych.
 
Listwy adaptacyjne do różnych systemów mocowań 
Kulki gumowe czyszczące 
Profile ochronne

Wykonywane z gumy lub poliuretanu służą jako podkładki pod sita,  zapobiegają jego uszkodzeniu. Montowane w miejscu styku sita ze stalowymi wspornikami w wewnętrznej części sortownika.
 
Amortyzatory gumowe do przesiewaczy 
  powrótdo góry
Pobierz katalog
produktów 
Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby korzystanie z niego było łatwiejsze. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
Zamknij okno